Sztuka koncentracji, relaksu i uważności w szkolnej ławce – szkolenie Rady Pedagogicznej

Dzięki koncentracji możemy skupić uwagę na wykonywanej czynności czy zadaniu. To umiejętność, którą można i trzeba rozwijać wykorzystując odpowiednio dobrane ćwiczenia koncentracji uwagi.

Cele szkolenia Rady Pedagogicznej:

 • poznanie zasad koncentracji, relaksu i uważności
 • poznanie ćwiczeń w zakresu koncentracji, szybkiego relaksu i uważności, które można wykorzystać w rzeczywistości szkolnej

Treści szkoleniowe:

 1. Zasady krótkiego i długiego relaksu. Przykładowe ćwiczenia
 2. Zasady uważności. Przykłady ćwiczeń
 3. Ćwiczenia koncentracji uwagi

Liczba godzin:

4 godziny dydaktyczne

Organizacja szkolenia:

Szkolenie w formie webinaru prowadzonego w czasie rzeczywistym; możliwość kontaktu z prowadzącym za pośrednictwem czatu, kamery, mikrofonu. Aby uczestniczyć w szkoleniu, nie ma potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji, a logowanie polega na kliknięciu w przesłany wcześniej link. Podczas szkolenia Uczestnicy mają zapewnioną pomoc techniczną.

Cena szkolenia Rady Pedagogicznej:

Cena szkolenia Rady Pedagogicznej (4 godziny dydaktyczne) wynosi 1600 zł. Jeżeli w szkoleniu uczestniczy więcej niż 50 osób, cena wynosi 1800 zł. W tej cenie Uczestnicy otrzymują imienne elektroniczne lub papierowe zaświadczenia o ukończeniu formy doskonalenia zawodowego z naszej akredytowanej Placówki.


Kontakt:

Aby zamówić szkolenie Rady Pedagogicznej lub uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail lub za pośrednictwem poniższego formularza.

e-mail: rady.pedagogiczne@perfectus.edu.pl

telefon: 692 165 830

Formularz kontaktowy:

  Imię i nazwisko (wymagane)

   

  Numer telefonu lub adres email (wymagane)

  Treść wiadomości