O nas

Jesteśmy Placówką prowadzącą kursy doskonalące dla nauczycieli oraz szkolenia Rad Pedagogicznych w formie online (na terenie całej Polski) oraz stacjonarnej. Nasza siedziba oraz główna sala szkoleniowa znajduje się w Węgrzcach (gmina Zielonki, 7 km od centrum Krakowa).

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli  PERFECTUS posiada akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty (NP-III.5470.10.2020.KL) oraz jest wpisana do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia prowadzonej przez Marszałka Województwa Małopolskiego (nr 71/2018).

Placówka PERFECTUS powstała na bazie portalu Pedagogika Specjalna – portal dla nauczycieli, który działa od siedmiu lat i powstał z pasji do pedagogiki specjalnej. Na portalu podpowiadamy, jak pracować z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, jak wspomagać rozwój dzieci, dzielimy się pomysłami i inspiracjami. Nasi użytkownicy mogą wymieniać się informacjami i radami na forum dyskusyjnym, a także publikować swoje materiały na stronie.

Wzajemne codzienne kontakty z naszymi czytelnikami uświadomiły nam, że istnienie potrzeba stworzenia miejsca, gdzie osoby zainteresowane tematyką edukacji, a szczególnie pedagogiki specjalnej, mogłyby pogłębiać wiedzę i podnosić kompetencje. Tak w październiku 2017 roku powstała platforma e-learningowa, za pośrednictwem której można w wygodny i przyjemny sposób rozwijać się i uczyć.

Kolejnym krokiem było utworzenie Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli PERFECTUS, która prowadzi działalność szkoleniową dla nauczycieli, a także szkoleniowe rady pedagogiczne, zarówno w formie stacjonarnej, jak i online.

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli PERFECTUS – regulamin zapisow na kursy

Dokumenty