Zabawy stymulujące rozwój mowy u dzieci na cztery pory roku – szkolenie Rady Pedagogicznej

Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane ćwiczenia i zabawy stymulujące rozwój mowy u dzieci w oparciu o tematykę pór roku do wykorzystania w codziennej pracy. Będą to między innymi: ćwiczenia oddechowe, zabawy fonacyjne, zabawy słuchowe, ćwiczenia usprawniające narządy artykulacyjne, zabawy rozwijające słownictwo (słownik bierny i czynny), autorskie opowiadania logopedyczne.

Cele szkolenia Rady Pedagogicznej:

 • zapoznanie z mechanizmem rozwoju mowy
 • poszerzenie wiedzy na temat zaburzeń mowy
 • zapoznanie się z konkretnymi ćwiczeniami wspierającymi prawidłowy rozwój mowy u dzieci

Treści szkoleniowe:

 1. Etapy rozwoju mowy
 2. Czynniki wpływające na rozwój mowy
 3. Zaburzenia mowy u dzieci
 4. Terapia zaburzeń mowy
 5. Ćwiczenia i zabawy wspierające prawidłowy rozwój mowy
 6. Pomoce, scenariusze zajęć

Liczba godzin:

4 godziny dydaktyczne

Organizacja szkolenia:

Szkolenie w formie webinaru prowadzonego w czasie rzeczywistym; możliwość kontaktu z prowadzącym za pośrednictwem czatu, kamery, mikrofonu. Aby uczestniczyć w szkoleniu, nie ma potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji, a logowanie polega na kliknięciu w przesłany wcześniej link. Podczas szkolenia Uczestnicy mają zapewnioną pomoc techniczną. Szkolenie dostępne także w formie stacjonarnej na terenie Małopolski.

Cena szkolenia Rady Pedagogicznej:

 • 1600 zł za szkolenie do 15 uczestników
 • 1800 zł za szkolenie od 16 do 50 uczestników
 • 2000 zł za szkolenie od 51 do 100 uczestników

W tej cenie Uczestnicy otrzymują imienne elektroniczne lub papierowe zaświadczenia o ukończeniu formy doskonalenia zawodowego z naszej akredytowanej Placówki.

Prowadząca:

mgr Irena Daniel – logopeda, neurologopeda, autorka opowiadań logopedycznych, nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Od wielu lat prowadzi rewalidację oraz zajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, wychowawca w oddziale specjalnym, terapeuta EEG Biofeedback, terapeuta TUS. Pracuje m.in. z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną oraz ze spektrum autyzmu w przedszkolu i szkole oraz w poradni psychologiczno-pedagogicznej jako diagnosta i terapeuta


Kontakt:

Aby zamówić szkolenie Rady Pedagogicznej lub uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail lub za pośrednictwem poniższego formularza.

e-mail: rady.pedagogiczne@perfectus.edu.pl

telefon: 692 165 830

Formularz kontaktowy:

  Imię i nazwisko (wymagane)

   

  Numer telefonu lub adres email (wymagane)

  Treść wiadomości