Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w codziennej pracy pedagoga i terapeuty – szkolenie Rady Pedagogicznej

Dla kogo wczesne wspomaganie rozwoju dziecka?

Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka stanowi ważny element w systemie wsparcia dziecka i rodziny w Polsce. Oddziaływaniami z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju obejmowane są dzieci z niepełnosprawnościami od momentu ich stwierdzenia do rozpoczęcia nauki w szkole oraz ich rodziny.

Cele szkolenia Rady Pedagogicznej:

 • Poszerzenie wiedzy o zajęciach realizowanych w ramach wczesnego wspomagania rozwoju
 • Zapoznanie z dokumentacją prowadzoną w ramach WWR
 • Wzbogacenie warsztatu pracy pedagoga/terapeuty

Treści szkoleniowe:

 1. Zasady organizacji WWR w świetle obowiązujących przepisów prawnych
 2. Dokumentacja wczesnego wspomagania rozwoju
 3. Rodzaje terapii prowadzonej w ramach WWR
 4. Metody stosowane w pracy terapeutycznej
 5. Ćwiczenia i zabawy stymulujące rozwój dzieci w poszczególnych obszarach (motoryka, komunikacja, zmysły, pamięć, uwaga itp.)
 6. Pomoce i inspiracje do pracy

Liczba godzin:

4 godziny dydaktyczne

Organizacja szkolenia:

Szkolenie w formie webinaru prowadzonego w czasie rzeczywistym; możliwość kontaktu z prowadzącym za pośrednictwem czatu, kamery, mikrofonu. Aby uczestniczyć w szkoleniu, nie ma potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji, a logowanie polega na kliknięciu w przesłany wcześniej link. Podczas szkolenia Uczestnicy mają zapewnioną pomoc techniczną. Szkolenie dostępne także w formie stacjonarnej na terenie Małopolski.

Cena szkolenia Rady Pedagogicznej:

 • 1600 zł za szkolenie do 15 uczestników
 • 1800 zł za szkolenie od 16 do 50 uczestników
 • 2000 zł za szkolenie od 51 do 100 uczestników

W tej cenie Uczestnicy otrzymują imienne elektroniczne lub papierowe zaświadczenia o ukończeniu formy doskonalenia zawodowego z naszej akredytowanej Placówki.

Prowadząca:

mgr Irena Daniel – oligofrenopedagog, od wielu lat prowadzi rewalidację oraz zajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, wychowawca w oddziale specjalnym, terapeuta EEG Biofeedback, neurologopeda, autorka bajek logopedycznych. Pracuje m.in. z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną oraz ze spektrum autyzmu w przedszkolu i szkole oraz w poradni psychologiczno-pedagogicznej


Kontakt:

Aby zamówić szkolenie Rady Pedagogicznej lub uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail lub za pośrednictwem poniższego formularza.

e-mail: rady.pedagogiczne@perfectus.edu.pl

telefon: 692 165 830

Formularz kontaktowy:

  Imię i nazwisko (wymagane)

   

  Numer telefonu lub adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Szkolenie „Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w codziennej pracy pedagoga i terapeuty” jest także dostępne w ofercie dla odbiorców indywidualnych: ZOBACZ WIĘCEJ