Plany aktywności w pracy z dziećmi w spektrum autyzmu – szkolenie Rady Pedagogicznej

Cele szkolenia Rady Pedagogicznej:

 • Przeszkolenie nauczycieli pracujących z dziećmi z zaburzeniami rozwoju w zakresie behawioralnego podejścia do nauki samodzielności, organizowania czasu pracy dziecka i samodzielnego organizowania czasu wolnego

Treści szkoleniowe:

 1. Specyfika uczenia się i funkcjonowania dziecka ze spektrum autyzmu
 2. Jak ułatwiać uczenie się i funkcjonowanie osobom ze spektrum autyzmu i zaburzeniami rozwoju – struktura, plany dnia jako element:
  • oddziaływań proaktywnych
  • nauki samodzielności (łańcuchy zachowań)
  • redukcji zachowań trudnych
 3. Stosowanie podpowiedzi i ich rola w uczeniu

Liczba godzin:

4 godziny dydaktyczne

Organizacja szkolenia:

Szkolenie Plany aktywności w pracy z dziećmi w spektrum autyzmu organizowane jest w formie webinaru prowadzonego w czasie rzeczywistym; możliwość kontaktu z prowadzącym za pośrednictwem czatu, kamery, mikrofonu. Aby uczestniczyć w szkoleniu, nie ma potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji, a logowanie polega na kliknięciu w przesłany wcześniej link. Podczas szkolenia Uczestnicy mają zapewnioną pomoc techniczną.

Cena szkolenia Rady Pedagogicznej:

 • 1600 zł za szkolenie do 15 uczestników
 • 1800 zł za szkolenie od 16 do 50 uczestników
 • 2000 zł za szkolenie od 51 do 100 uczestników

W tej cenie Uczestnicy otrzymują imienne elektroniczne lub papierowe zaświadczenia o ukończeniu formy doskonalenia zawodowego z naszej akredytowanej Placówki.

Prowadzący:

Przemysław Sowa – Psycholog, Certyfikowany Analityk Zachowania BCBA, Certyfikowany Terapeuta Behawioralny PLTB. Zaczynał pracę zawodową w 1998r. prowadząc terapię młodzieży i dorosłych w nurcie Krótkoterminowej Terapii Strategicznej. Od 2007r. koncentruje się na pracy z dziećmi i młodzieżą ze spektrum autyzmu (ASD) oraz osobami z ich otoczenia metodą Stosowanej Analizy Zachowania. Prowadzi terapię indywidualną i grupową TUS, szkolenia oraz diagnozy. Współpracuje z przedszkolami i szkołami współtworząc systemy motywacyjne i programy interwencyjne. Wykładał i prowadził ćwiczenia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, a od kilku lat współpracuje z działającym pod auspicjami Związku Nauczycielstwa Polskiego Wydziałem Pedagogicznym WUE (wcześniej WWSH). Od 2000r. współpracuje również z Uniwersytetem Humanistycznospołecznym SWPS. Ukończył studia podyplomowe i przeszedł szereg szkoleń z zakresu pracy z osobami ze spektrum autyzmu. Posiada uprawnienia pedagogiczne


Kontakt:

Aby zamówić szkolenie Rady Pedagogicznej lub uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail lub za pośrednictwem poniższego formularza.

e-mail: rady.pedagogiczne@perfectus.edu.pl

telefon: 692 165 830

Formularz kontaktowy:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagane)

   

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości