Escape room, czyli pokój zagadek jako metoda aktywizująca w pracy z dzieckiem – szkolenie Rady Pedagogicznej

Escape room w szkole czy przedszkolu?

Szukając coraz to nowych sposobów, żeby przyciągnąć uwagę dzieci, zaskoczyć ich i zaktywizować, możemy przygotować pokój zagadek, czyli escape room w szkole lub w przedszkolu. To metoda, która nie kojarzy się w sposób oczywisty z edukacją, a przez to jest intrygująca i atrakcyjna dla dzieci i uczniów.

Treści szkoleniowe:

 1. Czym jest escape room?
 2. Czy zawsze escape room jest dobrym pomysłem na zajęcia z dziećmi?
 3. Jak stworzyć escape room w przestrzeni szkolnej, przedszkolnej lub wirtualnej?
 4. Sposoby organizacji pokoju zagadek z wykorzystaniem prostych materiałów, pomocy DIY oraz narzędzi TIK.

Liczba godzin:

3 godziny dydaktyczne

Organizacja szkolenia:

Szkolenie w formie webinaru prowadzonego w czasie rzeczywistym; możliwość kontaktu z prowadzącym za pośrednictwem czatu, kamery, mikrofonu. Aby uczestniczyć w szkoleniu, nie ma potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji, a logowanie polega na kliknięciu w przesłany wcześniej link. Podczas szkolenia Uczestnicy mają zapewnioną pomoc techniczną. Szkolenie możliwe w formie stacjonarnej na terenie Śląska.

Cena szkolenia Rady Pedagogicznej:

Cena szkolenia Rady Pedagogicznej (3 godziny dydaktyczne) wynosi 1600 zł. Jeżeli w szkoleniu uczestniczy więcej niż 50 osób, cena wynosi 1800 zł. W tej cenie Uczestnicy otrzymują imienne elektroniczne lub papierowe zaświadczenia o ukończeniu formy doskonalenia zawodowego z naszej akredytowanej Placówki.

Prowadząca:

mgr Elżbieta Brol – nauczyciel konsultant ds. edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, nauczyciel dyplomowany z kilkunastoletnim stażem pracy z dziećmi, były wicedyrektor szkoły podstawowej, trener w oświacie i zarządzaniu, przeszkoliła już ponad 2000 nauczycieli oraz dyrektorów szkół


Kontakt:

Aby zamówić szkolenie Rady Pedagogicznej lub uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail lub za pośrednictwem poniższego formularza.

e-mail: rady.pedagogiczne@perfectus.edu.pl

telefon: 692 165 830

Formularz kontaktowy:

  Imię i nazwisko (wymagane)

   

  Numer telefonu lub adres email (wymagane)

  Treść wiadomości