Dziecko ze skazą krwotoczną w przedszkolu i w szkole – szkolenie Rady Pedagogicznej

Wyposażenie uczestników w wiedzę na temat wrodzonych skaz krwotocznych u dzieci oraz przedstawienie sposobów postępowania w przypadku urazów oraz krwawień doznanych przez dziecko w przedszkolu/szkole

1. Czym są skazy krwotoczne?
  2. Dziecko ze skazą krwotoczną w przedszkolu i w szkole.
  3. Sposób postępowania w przypadku urazów i krwawień.
  4. Pytania uczestników.

Szkolenie w formie webinaru prowadzonego w czasie rzeczywistym; możliwość kontaktu z prowadzącym za pośrednictwem czatu, kamery, mikrofonu. Aby uczestniczyć w szkoleniu, nie ma potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji, a logowanie polega na kliknięciu w przesłany wcześniej link. Podczas szkolenia Uczestnicy mają zapewnioną pomoc techniczną.

Cena szkolenia Rady Pedagogicznej (2 godziny dydaktyczne) wynosi 1300 zł. Jeżeli w szkoleniu uczestniczy więcej niż 50 osób, cena wynosi 1500 zł. W tej cenie Uczestnicy otrzymują imienne papierowe zaświadczenia o ukończeniu formy doskonalenia zawodowego z naszej akredytowanej Placówki.

Szkolenie Dziecko ze skazą krwotoczną w przedszkolu i w szkole prowadzi dr Joanna Zdziarska – lekarz hematolog